Голосовий пульт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Операционная система | webOS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 6 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 43" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 954х553х83 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 8 924 ₴











