Монітор LG підкреслює продуктивність рідкокристалічних дисплеїв. 21,5-дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD (1920X1080) забезпечує точне і чітке зображення завдяки винятковій точності передачі кольору. Покращений візуальний комфорт. Щоб зменшити втому очей і забезпечити комфорт під час читання документів на моніторі, у режимі Reader Mode налаштовують колірну температуру та яскравість, як під час читання паперової книги. Турбота про очі. Flicker Safe зменшує невидиме мерехтіння на екрані, що допомагає знизити напругу очей. Це забезпечує комфортне робоче середовище протягом тривалого часу. Простіший користувацький інтерфейс. Ви можете налаштувати робочий простір, розділивши дисплей або налаштувавши основні параметри монітора всього кількома клацаннями миші. Комфортне робоче місце. Зручні регулювання нахилу та чиста конструкція корпусу uni-body дають змогу створити оптимальне робоче середовище. Плавні та швидкі рухи. Завдяки технології AMD FreeSync геймери можуть насолоджуватися плавним рухом в іграх з високою роздільною здатністю і швидким темпом. Вона практично унеможливлює розриви екрана та заїкання. Швидше реагуйте на суперників. Зменшіть затримку введення за допомогою Dynamic Action Sync, щоб допомогти геймерам вловити критичні моменти в реальному часі. Атакуйте першим у темряві. Чорний стабілізатор допомагає геймерам уникати снайперів, що ховаються в найтемніших місцях, і швидко виходити із ситуацій, коли спалах вибухає. Краще прицілювання. Точка прицілювання фіксується в центрі для підвищення точності стрільби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 2.6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 511.6х190х383.5 |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 21.5" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 19 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 573 ₴










