
Смартфон Motorola Moto G54 12/256GB Dual Sim Mint Green (PB0W0008RS)
7 739 ₴
- Нет в наличии
- Код: PB0W0008RS
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вражаючий потенціал у водостійкій оболонці Смартфон Moto G54 поєднує у собі ексклюзивний стиль, захист від води та яскраву індивідуальність. Він працює на операційній системі Android 13 і пропонує насолодитися улюбленими серіалами та іграми на Full HD+ екрані діагоналлю 6.5 дюйми. Зі звуком Dolby Atmos ви зможете повністю зануритися в контент. Камера 50 Мп з оптичною стабілізацією, функцією двокамерної зйомки та потужним режимом нічних портретів допоможе створювати лише якісний контент. Підтримка 5G надасть безмежний доступ до мережі для будь-яких потреб. Імерсивний досвід перегляду Full HD+ екран з діагоналлю 6.5 дюйма та частотою оновлення 120 Гц забезпечує деталізацію кожного кадру та плавну їх зміну. Зі співвідношенням сторін 20:9 ви бачите ще більше інформації на екрані, що зробить вебсерфінг, геймінг та перегляд відео набагато зручніше. Девайс створений для того, щоб задовольнити ваші потреби в розвагах та якісному візуальному контенті. Звук навколо вас Завдяки алгоритмам Dolby Atmos та технології просторового звучання Moto Spatial Sound ви відчуєте кожну ноту. Стереодинаміки формують окреслені баси, яскравий вокал та підтримують чистоту високих нот, повністю занурюючи користувача у потрібну атмосферу. Незалежно від того, чи слухаєте ви музику, дивіться фільми чи граєте в ігри, якість аудіо завжди буде на найвищому рівні. Отримайте більше, ніж очікували Знімайте фотографії високої якості з камерою 50 Мп на базі технології Quad Pixel, яка забезпечує яскраві кадри як вдень, так і вночі. Оптична стабілізація зображення (OIS) усуває розмитість навіть у разі мимовільних коливань камери в руках. З об’єктивом для макрозйомки Macro Vision ви зможете наблизитись до прекрасного: максимальне масштабування об’єкта дозволить побачити навіть найдрібніші деталі. Прокачані селфі для соцмереж За допомогою 16-мегапіксельної фронтальної камери Moto G54 можна створювати селфі, які готові до публікації в соціальних мережах відразу після зйомки. Будьте певні, ваш образ завжди буде на всі 100%. Алгоритми обробки з природними ефектами подбають про це. Ще більше творчості Знімайте креативні фотографії з розмиттям руху та світловими слідами завдяки ефекту тривалої експозиції. Втілить найсміливіші творчі ідеї в реальність і створіть унікальні знімки, де гра світла малює власні картини, які ні з чим не можна порівняти. Продуктивність нового рівня Мобільний телефон Moto G54 підтримує високошвидкісний 5G зв’язок, що дозволить вам насолодитися іграми без збоїв, плавним відтворенням відео та швидким завантаженням контенту. З великим об’ємом сховища до 256 Гб та оперативною пам’яттю до 12 Гб ви зможете легко перемикатися між застосунками та забезпечувати їх безперебійну роботу в фоновому режимі. Потужна батарея та швидка зарядка Модель оснащена акумулятором на 6000 мАг, який дозволить вам довгі години насолоджуватися контентом, спілкуватися та використовувати програми. А з технологією зарядки TurboPower заповнити заряд батареї буде ще простіше, адже цей процес став значно швидшим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Dimensity 7020 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 177 г кг |
| Встроенная память | 256 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.6x73.8x8.9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.5 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Цвет | Зеленый |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 12 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 12 ГБ |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Мощность зарядки | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серия | Motorola Moto G54 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Частота процессора | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 7 739 ₴











