8-портовий настільний PoE комутатор DS-3E0109P-E / M (B) рівня 100 Мбіт / с від виробника Hikvision з режимом роботи CCTV до 250 метрів. Комутатор оснащений 8 портами (100 Мбіт/с) з підтримкою PoE 802.3af/at і автопогодженням, одним портом Uplink. Всі порти підтримують функцію авто-MDI / MDIX, усуваючи необхідність використання кабелю з перехресними парами. Перший і другий порти з високим пріоритетом. Підтримка режиму CCTV з передачею сигналу і живлення до 250 метрів. Завдяки використанню неблокірующіх архітектури комутатор може передавати і фільтрувати пакети на максимально можливій для мережного середовища швидкості для забезпечення максимальної пропускної здатності. Контроль потоку IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму і контроль зворотного потоку для полудуплексного режиму допомагають уникнути перевантажень і забезпечують надійну передачу даних, завдяки чому робота комутатора відрізняється великою надійністю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 9 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (1000/2500/10000/25000 Мбіт/с) | - |
| Gigabit Ethernet (10000/25000/100000 Мбіт/с) | - |
| Gigabit Ethernet (2500/10000/25000/40000 Мбіт/с) | - |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP слоти 1Гбіт | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP+ слоти 10Гбіт | немає |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 65 Вт |
| Вес | 350 г кг |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення PoE | До 65 Вт |
| Общее количество портов | 9 |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Комбо порти 1Гбіт/SFP | немає |
| Комбо-порти 10GBase-T/10GBase-X SFP+ | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 8 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 70 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Монтаж в 13-дюймову стійку | немає |
| Монтаж в 19-дюймову стійку | немає |
| Порти 10/100 Мбіт/с | 8 |
| Порти 10/100/1000 Мбіт/с | немає |
| Порти 10/100/1000/10000 Мбіт/с | немає |
| Порти 10GBase-T | немає |
| Порти QSFP+ | немає |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 170 x 93 x 28 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Нет |
| Тип | некерований |
| Тип охлаждения | пасивне |
| Управление | немає |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
Информация для заказа
- Цена: 3 100 ₴





