
Акумуляторна батарея LogicPower 12V 100 AH (1280Wh) для ДБЖ з LCD (BMS 80A/40А) LiFePO4
20 110 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP21990
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C). Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються, повністю герметичні (можна експлуатувати в будь-якому положенні) і мають компактні розміри. Акумулятор обладнано LCD індикатором, де відображено рівень заряду. У налаштуваннях меню індикатора можна встановити наступні показники для контролю: рівень низького заряду; рівень залишкового заряду. Щоб заощадити заряд акумулятора, індикацію можна вимикати. Літієва батарея, як система зберігання енергії, має високий рівень екологічності та широкий спектр застосування. У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають більш тривалий термін експлуатації (у 25 разів), при цьому вони в 2 рази легші за свинцеві АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цього типу не самозаймається і не токсичний. Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні понад 10 років. Якщо Вам потрібен акумулятор, і Ви не знаєте, який кращій, обирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї від LogicPower.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 100 А·г |
| Вес | 11.5 кг кг |
| Высота | 220 мм мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 260 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет | сірий/помаранчевий |
| Максимальний струм заряду | 40 А |
| Максимальний струм розряду | 80 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | LCD |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | M8 |
| Ширина | 172 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 20 110 ₴


