Динамічний кришталевий колір Кришталево чисті, реалістичні кольори. Незалежно від того, переглядаєте ви бокс-сет або насолоджуєтеся блокбастером, ви побачите все в кришталево чистих та реалістичних кольорах. Функція Dynamic Crystal Colour забезпечує насичене та яскраве зображення з більш ніж мільярдом відтінків – у 64 рази більше, ніж у звичайних UHD-телевізорах. AirSlim із центральною підставкою Тонкий та витончений дизайн. Ви хочете, щоб телевізор не тільки добре виглядав увімкненим, але й гармонійно вписувався в кімнату у вимкненому стані. Цей телевізор має тонкий дизайн і чисте кабельне рішення, тому він буде виглядати приголомшливо під будь-яким кутом. Кристалічний процесор 4K Покращуйте якість зображення та звуку. Уявіть, що процесор – це мозок телевізора, який працює у фоновому режимі для покращення якості зображення та звуку. Просто розслабтеся та насолоджуйтесь улюбленим контентом, поки телевізор підвищує якість до 4K та налаштовує звук залежно від відтворюваного. Транслюючи фільми або дивлячись спортивні трансляції, ви відчуєте себе частиною подій. Смарт-телевізор на базі Tizen Безліч додатків та сервісів, якими можна насолоджуватися. За допомогою бестселера Samsung Smart TV ви можете поринути у величезну колекцію фільмів у форматі 4K, телепередач та всіх програм для перегляду телепрограм, включаючи Netflix, Disney+, Apple TV, NOW TV та BT Sport – і все це в одному місці. Чи не знаєте, що подивитися? Наша проста у використанні платформа Smart Hub надасть вам рекомендації. HDR із підтримкою HDR10+ Насолоджуйтесь глибиною та деталізацією у кожній сцені. Широкий динамічний діапазон відкриває раніше приховану глибину та деталізацію у найсвітліших та темніших сценах для більш реалістичного перегляду. Підсилювач контрастності Поліпшена глибина та кольори. Насолоджуйтесь вражаючими зображеннями з покращеною глибиною та контрастністю кольору. Ігровий центр Там, де ігри об'єднуються. Не потрібна консоль. Samsung Gaming Hub поєднує найбільші консольні та потокові ігри від Xbox та інших провідних партнерів в одному місці. Не потрібно завантажувати ігри, обмежувати обсяг пам'яті або використовувати приставку – просто увімкніть телевізор та грайте. Прискорювач руху Motion Xcelerator Будьте на крок попереду з плавним рухом. Насолоджуйтесь чітким зображенням та плавною роботою з функцією Motion Xcelerator. Алгоритми чіткого визначення швидкості руху від Samsung передбачають та автоматично компенсують кадри, і ваше зображення адаптується так само швидко, як і ваша гра. Знає, коли ви готові до гри Завдяки автоматичному ігровому режиму телевізор знає, коли ви готові до гри, та автоматично перемикається, щоб мінімізувати затримку вхідного сигналу та оптимізувати налаштування зображення. Поринути у світ фантазій ще ніколи не було так швидко.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Tizen |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 8.4 кг кг |
| Вага з підставкою | 8.4 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 43" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 966.3x560.3x25.7 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота оновлення | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 19 716 ₴







