
Монітор ASUS 27" ROG Strix XG27UQR IPS Black
26 807 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM05A0-B02370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
27-дюймовий ігровий монітор 4K IPS із частотою оновлення 144 Гц для неймовірно плавного ігрового зображення Підтримує технологію стиснення відеопотоку передачі відеопотоків надвисокої чіткості через єдиний інтерфейс на високій швидкості без помітної втрати візуальної якості. Технологія розширеного динамічного діапазону (HDR) із сертифікацією DisplayHDR 400 та професійна кольорова гама 90% DCI-P3 забезпечують виняткову контрастність та кольоропередачу. Сумісність з G-SYNC, що забезпечує плавний ігровий процес без розривів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 8 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Встроенная аудиосистема | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 633.64х422.36-522.36х254.5 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | NVIDIA G-SYNC |
| Цвет | Black |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 90 Вт |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 26 807 ₴








