
Смарт-годинник iMiki ST1 Black Silicone Strap
1 926 ₴
- Нет в наличии
- Код: imiki ST1 Gun-black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Смарт-годинник iMiLab iMiki ST1 Black - ідеальний баланс між естетикою та функціональністю. Високоякісний матеріал корпусу надає їм ультрасучасного вигляду та відчуття надійності. Особливості: новий дизайн інтерфейсу користувача, що відображає більше інформації на кожній сторінці; можливість відповідати на дзвінки просто піднявши руку; більше ніж 100 спортивних режимів, включаючи 10 професійних режимів тренувань; більше ніж 100 циферблатів та можливість налаштувати власну фотографію для відображення на годиннику; має вологостійку конструкцію, що дозволить вам приймати в них душ або плавати в прісній воді (на глибині до 1 метра), не турбуючись про пошкодження.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | iMiki |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 260 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | немає даних кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | є |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Диагональ экрана | 1.78" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | немає даних |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 368 х 448 |
| Розмір ремінця | 150 - 220 мм |
| Розміри корпусу | 246 х 39 х 12 мм |
| Серия годинників | iMiLab imiki ST1 |
| Серія годинників | iMiki ST1 |
| Стекло | 2.5D High Hardened Glass |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | є |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 30 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 926 ₴







