2 кг чистої білизни за 14 хвилин! Не весь одяг потребує інтенсивного прання. Іноді достатньо просто швидкого очищення. Програма Експрес-14 хвилин дає змогу випрати до 2 кілограмів білизни лише за 14 хвилин. Якщо вимірювання в кілограмах не дуже вас вразило, то це приблизно 20 футболок. Цього більше ніж достатньо, щоб вам було в чому вийти в справах або на прогулянку. Програма догляду за одягом Woolmark. Досі перете вовняний одяг вручну? Забудьте про це. Краще скористайтеся програмою догляду за одягом Woolmark, яка регулює оберти барабана для максимально обережного прання вовняних речей, які можна прати в машині. Тож вам більше не доведеться хвилюватися, що пральна машина зіпсує ваш улюблений вовняний светр. AquaWave. Прання не завжди корисне для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процес прання менш шкідливим для одягу й більш ефективним. Тож коли наступного разу хтось похвалить вашу нову блузку, а ви відповісте «Та вона ж стара!», можливо, це буде недалеко від правди. Програма Daily Xpress. Якщо ви не хочете чекати цілу вічність, доки пральна машина закінчить свою роботу, спробуйте програму Daily Xpress. У режимі Daily Xpress ви зможете випрати повний комплект білизни лише за 28 хвилин за температури 30 °C. Прання закінчиться ще до того, як ви встигнете подивитися чергову півгодинну серію улюбленого серіалу. Інверторний двигун PROSMART. Заощаджуйте з сучасними технологічними рішеннями вже сьогодні. Переваги інверторних двигунів: - економія електроенергії - низький рівень шуму - висока надійність і продуктивність, про що свідчить 10-річна гарантія на інверторні двигуни від beko Функція ADDXTRA. Натиснули "Старт" і знайшли загублену футболку? Тепер не треба чекати наступного прання - просто натисніть паузу і додайте необхідну річ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Сушка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребление воды | 45 л |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 550 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| Высота | 820 мм мм |
| Отсрочка старта | Да |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 600 х 820 х 580 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 600 х 850 х 540 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Завантаження (прання) | 7 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Загрузка (стирка) | 7 кг |
| Загрузка (сушка) | - |
| Защита от детей | немає |
| Защита от протечек | Да |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Класс эффективности отжима | B |
| Класс эффективности стирки | A |
| Количество программ | 15 |
| Цвет | white |
| Обробка парою | немає |
| Потребление электроэнергии | 0,76 кВт/год |
| Программы | бавовна, бавовна Еко, синтетика, експрес, щодня/експрес 14 хв, мікс, вовна/ручне прання, делікатні речі, віджимання + злив, полоскання, пухові вироби, верхній одяг/спорт, темний одяг/джинси, спідня білизна, сорочки, гігієнічна+ |
| Рівень шуму віджиму | 73 дБ |
| Рівень шуму прання | 56 дБ |
| Скорость отжима | 1200 |
| Сушіння | без сушіння |
| Тип управления | електромеханічне |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 600 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 583 ₴











