
Корпус Prologix E102 Tempered Glass&Mesh Black
1 527 ₴
- В наличии
- Код: E102
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Prologix E102 Tempered Glass&Mesh 1xUSB2.0, 2xUSB3.0, Black - це корпус, який здивує стильним дизайном. Він має компактні розміри - 200 х 305 х 375 мм і невелику вагу - 4.72 кг. Корпус зроблений з високоякісних і міцних матеріалів - металу, товщиною 0.45 мм, і скла. Цей корпус ідеально підійде для самостійного та геймерської збірки. Передня панель пристрою виконана з сітки, яка демонструє вентилятори з регульованим підсвічуванням. Бічна панель виконана із загартованого скла. Унікальні можливості та міцні матеріали Корпус не має вбудованого блока живлення, але виробник передбачив спеціально відведене місце під нього. Сам корпус призначений для вертикального встановлення. Передня панель виконана із сітки, завдяки чому поліпшується вентиляція пристрою. Ви можете детально вивчити всі компоненти, оскільки бокова панель виконана із загартованого скла. Виробник оснастив цей корпус спеціальним пиловим магнітним фільтром, який захищає пристрій від попадання пилу. Три вбудовані вентилятори забезпечують надійний захист комп'ютера від перегріву і гарантують стабільну роботу. Також у корпус можна вставити відеокарту, розміром до 295 мм. Prologix E102 Tempered Glass&Mesh 1xUSB2.0, 2xUSB3.0, Black має стильний дизайн, завдяки чому він ідеально впишеться в інтер'єр вашої кімнати. Зручність у використанні Корпус має 4 слоти для карт розширення, 1 відсік 2.5 і 2 відсіки 3.5. Також виробник вмонтував 2 роз'єми USB 3.х, 1 роз'єм USB 2.х і один роз'єм для аудіопристроїв (навушників або ж мікрофона). Компактні розміри, невелика вага, стильний дизайн, використання міцних матеріалів під час виготовлення - все це робить корпус Prologix E102 Tempered Glass&Mesh 1xUSB2.0, 2xUSB3.0, Black незамінним для збірки комп'ютера.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.1 кг |
| Высота | 375 мм |
| Глубина | 305 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Боковая панель | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель | немає |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 2 х 120 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Задня панель | 1 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 295 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | 240 мм |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель | немає |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передняя панель | 2 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| Подсветка | ARGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 200 х 305 х 375 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | є |
| Технології захисту | - |
| Типоразмер | Mini-Tower |
| Толщина металла | 0.45 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/ITX |
| Функція PFC | пасивний |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 527 ₴











