Побачити, щоб повірити. Зосередьтеся на тому, що вас чекає попереду, завдяки вражаючій частоті відгуку 165 Гц і функції придушення розмитості під час руху 1 мс, яка допоможе вам залишатися на меті з незаперечною чіткістю. Вмикайте колір. Насичені кольори на екрані покращують якість ігор і потокового мовлення. Включайся в гру. Офіційно підтверджено NVIDIA як сумісне з G-SYNC. Це означає швидшу та плавнішу гру, яка була протестована для зменшення розривів і завмирань екрана. Не пропустіть жодного кадру, поки ви здобуваєте перемоги. Вбудована технологія AMD FreeSync Premium. AMD FreeSync Premium забезпечує серйозним геймерам плавний ігровий процес практично без розривів. Завдяки частоті оновлення щонайменше 120 Гц за мінімальної роздільної здатності FHD і низької затримки ігрового процесу ви не пропустите жодного кадру, граючи з максимальною продуктивністю. Дія відбувається в реальному часі. Грайте в режимі реального часу. Динамічна синхронізація дій підвищує якість ігрового процесу для отримання вражень професійного рівня. Реагуйте на дії, супротивників і кожен момент зі зменшеною затримкою введення та неймовірною продуктивністю. Геймплей не в темряві. Чорний стабілізатор - ваш союзник для атаки або захисту від ворогів, що ховаються в тіні. Він забезпечує ігровий досвід професійного рівня, висвітлюючи темні сцени для поліпшення зору та перемоги над суперниками. Функція перехрестя забезпечує перевагу в точності. Завдяки функції "Перехрестя" точність перебуває в центрі вашого ігрового процесу. Перехрестя по центру дисплея забезпечує покращений зір і точність професійного рівня для підвищення точності в іграх-шутерах від першої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 715x515x225 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 40 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 9 799 ₴












