Epson EB-X49 має компактний і стильний корпус і ідеально підходить для демонстрації відеоконтенту і яскравих презентацій з чітким, добре читаним текстом, особливо коли важлива мобільність. Довгий ресурс лампи і перевірена часом надійність проекторів Epson забезпечать власникові мінімальні експлуатаційні витрати і відсутність занепокоєнь з приводу обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Цвет | Белый |
| Тип матрицы | LCD |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Базовое разрешение | 1024х768 |
| Вес | 2.7 кг кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 302х92х249 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ | 0.76-7.62 м |
| Динамики | 5 Вт |
| Другие интерфейсы | композитний |
| Количество ламп | 1 |
| Контрастность | 16000:1 |
| Максимальное разрешение | 1920х1200 |
| Максимальное фокусное расстояние | 20.28 мм |
| Минимальное фокусное расстояние | 16.9 мм |
| Мощность лампы | 210 Вт |
| Поддержка 3D | немає |
| пульт ДУ | є |
| Тип ламп | UHE |
| Уровень шума | 37 дБ |
| Формат изображения | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Яркость | 3600 лм |
Информация для заказа
- Цена: 26 535 ₴







