Стильний, багатофункціональний і простий в розгортанні моноблок HP ProOne 440 G9 відмінно підходить для офісного чи домашнього користування. Надійний процесор Intel Core 12-го покоління та швидка оперативна пам’ять DDR4 дозволяють ефективно працювати в багатозадачному режимі. З твердотільним накопичувачем моноблок завантажується в лічені секунди. Великий сенсорний FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та антибліковим покриттям відтворює високоякісне насичене зображення. Висувна 5-ти МП веб-камера з автоматичним кадруванням, вбудовані динаміки та всенаправлені мікрофони з функцією Dynamic Voice Leveling значно спрощують дистанційну співпрацю з колегами та роблять моноблок зручним для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Продумане розташування роз’ємів дозволять під’єднати усе необхідне обладнання та організувати кабелі, уникаючи безладу на робочому столі. Здійснюйте швидкий обмін даними з використанням технології Bluetooth 5.3. Підключення до мережі здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45 або Wi-Fi 6. Моноблок HP ProOne 440 G9 вирізняється широкими функціями безпеки. Технологія HP BIOSphere допоможе запобігти несанкціонованому витоку інформації. Вона працює в автоматичному режимі на рівні мікропрограмного забезпечення, робить автоматичне оновлення та перевірку безпеки, а також підвищує продуктивність та скорочує час простою. Технологія HP Client Security Manager надає єдиний інтерфейс для настройки та контролю потужних функцій безпеки, таких як HP SpareKey і HP Password Manager. HP Sure Click захищає від шкідливого програмного забезпечення, програм-вимагачів та вірусів під час перегляду веб-сторінок та вкладень, а технологія HP Sure Sense убезпечує від невідомих раніше атак. Просте і зрозуміле управління моноблоком HP ProOne 440 G9 дозволяє здійснювати програмне забезпечення HP Manageability Integration Kit.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atak |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 12700T |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth |
| DisplayPort | є |
| HDMI | є |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.x | 5 + 1 Type-C |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.4 - 4.7 ГГц |
| Вес | 7.77 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.3 x 225 x 379.4 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | немає |
| Количество ядер | 12 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | DOS |
| Оптичний привод | DVD-RW |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | є |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 49 444 ₴






