Вдалим рішенням для людей, які цінують прості, зрозумілі та функціональні речі та прагнуть зберегти свій робочий простір незагромадженим стане моноблок HP 205 G4 (44F08ES). Надійний процесор AMD Athlon Silver та швидка оперативна пам’ять DDR4 дозволяють ефективно працювати в багатозадачному режимі. Твердотільний накопичувач об’ємом 128 ГБ допоможе завантажити моноблок в лічені секунди. Встановлена у моноблоці операційна система Windows 10 Pro Entry забезпечує високу продуктивність та захист даних. Моноблок HP 205 G4 стане вашим незмінним помічником для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Висувна 5-ти мегапіксельна веб-камера з функцією конфіденційності дасть можливість робити фотографії та відеоролики високої якості. Щоб запобігти випадковому чи зловмисному запису, потрібно просто натиснути на камеру та сховати її. Високопродуктивний внутрішній динамік передає чистий та виразний звук. Зручно розташовані роз’єми дозволять під’єднати усе необхідне обладнання та правильно організувати кабелі. Підключення до мережі здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45 або технології Wi-Fi. У комплект постачання також входить клавіатура та миша.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 3050U |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 128 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.3 - 3.2 ГГц |
| Вес | 5.85 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.8х409.3х204.5 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | 3 в 1 |
| Количество ядер | 2 |
| Модель відеокарти | AMD Radeon |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | Windows 10 Professional |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | AMD Athlon |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип матрицы | TN |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 17 644 ₴






