
Моноблок HP ProOne 240 G9 (6B2U7EA) Iron Gray
30 542 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6B2U7EA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стильний та простий в розгортанні моноблок HP ProOne 240 G9 - це багатофункціональний пристрій, який чудово підходить як для офісної чи домашньої роботи, так і для користування широким колом громадськості. Full HD екран з IPS матрицею відтворює насичене реалістичне зображення при куті огляду 178°. Вузькі з трьох сторін рамки не забирають корисний простір, а антиблікове покриття дозволяє чітко бачити зображення на екрані, навіть при яскравому освітленні. Висувна 5-ти МП веб-камера, вбудовані динаміки та мікрофон значно спрощують співпрацю з колегами та роблять моноблок HP ProOne 240 G9 зручним для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Продумане розташування портів та підтримка бездротових технологій Wi-Fi та Bluetooth (опційно) допомагають уникнути безладу з кабелями на робочому столі. За допомогою вбудованого кардрідера ви зможете легко переносити дані з різних типів носіїв. Заощаджуйте свій час та оптимізуйте роботу, використовуючи додатки HP - отримуйте необхідні оновлення через службу підтримки HP Support Assistant, здійснюйте швидкий бездротовий обмін даними із програмним забезпеченням HP QuickDrop.
Характеристики
| Корпус | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 1215U |
| Основные | |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Базова частота процесора | 3.3 - 4.4 ГГц |
| Вес | 5.37 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.6 x 183.7 x 419 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | є |
| Количество ядер | 6 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 30 542 ₴





