
Моноблок HP ProOne 240 G9 (6D382EA) Starry White
23 544 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6D382EA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стильний та простий в розгортанні моноблок HP ProOne 240 G9 - це багатофункціональний пристрій, який чудово підходить як для офісної чи домашньої роботи, так і для кіосків самообслуговування, стійок реєстрації чи кас в торговому центрі. Надійний процесор Intel Core 12-го покоління, швидка оперативна пам’ять та твердотільний накопичувач дозволяють ефективно працювати багатозадачному режимі. Full HD екран з IPS матрицею відтворює насичене реалістичне зображення при куті огляду 178°. Вузькі з трьох сторін рамки не забирають корисний простір, а антиблікове покриття дозволяє чітко бачити зображення на екрані, навіть при яскравому освітленні. Продумане розташування портів та підтримка бездротових технологій Wi-Fi та Bluetooth допомагають уникнути безладу з кабелями на робочому столі. Висувна 5-ти МП веб-камера, вбудовані динаміки та мікрофон значно спрощують співпрацю з колегами та роблять моноблок HP ProOne 240 G9 зручним для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Заощаджуйте свій час та оптимізуйте роботу, використовуючи додатки HP - отримуйте необхідні оновлення через службу підтримки HP Support Assistant, здійснюйте швидкий бездротовий обмін даними із програмним забезпеченням HP QuickDrop. Моноблок HP ProOne 240 G9 укомплектовано дротовими клавіатурою та мишею HP 125.
Характеристики
| Корпус | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 1215U |
| Основные | |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.2 - 4.4 ГГц |
| Вес | 5.37 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.6 x 183.7 x 419 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | є |
| Количество ядер | 6 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | DOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 23 544 ₴








