
Монiтор Samsung 34" LS34C650U (LS34C650UAIXCI) VA Black Curved
18 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS34C650UAIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Samsung S65UC Ultra-Wide — високоякісний монітор з широким екраном, який пропонує чудові можливості для роботи, гри та розваг. Монітор оснащений екраном з діагоналлю 34 дюйми зі співвідношенням сторін 21:9, що створює велику робочу площу. HDR10 забезпечує майже безмежні відтінки та реалістичне відображення кольорів із темнішими темними та яскравішими яскравими. Дивитися на кожен вміст стає приємно, і його можна відчути саме так, як задумано. Реалістичні сцени на екрані ніби оточують вас з усіх боків. Оцініть наступний рівень захопливої ігрової атмосфери, яку ви не відчували ніколи раніше. Ультраширококутний екран із кривиною 1000R заповнює ваш периферичний зір і дає змогу бачити найдрібніші деталі зовнішності та дій героя на екрані. Швидкісні та складні ігрові сцени проєктуються стабільно та без затримок завдяки AMD FreeSync, щоб забезпечити вам конкурентну перевагу. Використовуйте свій екран на повну потужність і спілкуйтеся з друзями по-новому. Функція Picture-by-Picture ділить екран навпіл, використовуючи два входи з власною роздільною здатністю. Використовуйте безліч варіантів входу. HDMI, DisplayPort, USB 3.0 і USB Type-С дають змогу підключати улюблені пристрої, які покращують гру без зайвого клопоту. Завдяки вбудованим динамікам стіл залишиться охайним без безладно залишених кабелів та зовнішніх колонок. Нахиляйте та налаштовуйте монітор, доки не отримаєте бездоганний огляд усіх ворогів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 8 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 806.6x561.5x241 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.0, RJ45, mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 34" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2.5 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 200 Вт |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 18 999 ₴










