
Монітор Dell 27" E2724HS (210-BGQG) VA Black
7 175 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BGQG
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вузька рамка з вбудованими динаміками Новий тристоронній вузький ободок надає сучасного вигляду, який дає змогу зосередитися на роботі. Вбудовані динаміки дають змогу легко зосередитися на вхідних звукових повідомленнях. Налаштуйте свій робочий простір. Працюйте з легкістю завдяки регульованій за висотою підставці, яка висувається до 130 мм. Встановлюється на столі будь-якого розміру завдяки сумісним з VESA кріпленням і підставкам. Широкі задні порти. Під’єднання до сучасних і застарілих систем через порти HDMI, VGA і DP. Скоротіть безлад за допомогою функцій економії місця, як-от компактна підставка, що приховує кабелі та доповнює будь-який робочий простір. Покращений диспетчер дисплеїв Dell. Представляємо новий, сучасний користувальницький інтерфейс для простоти використання та персоналізації функцій за допомогою програми запуску меню. Easy Arrange дає змогу легко розподілити кілька застосунків на одному або декількох екранах за допомогою 46 попередньо встановлених віконних розділів і можливості персоналізувати до п’яти вікон, забезпечуючи поліпшені можливості багатозадачності. Отримуйте автоматичні повідомлення в будь-який час про нові оновлення програмного забезпечення DDM. DDM сумісний з такими інструментами управління, як SCCM, InTune і сценаріями інтерфейсу командного рядка для простої інтеграції та розгортання ІТ з управлінням активами. Зелене мислення для сьогоднішнього і завтрашнього дня. У конструкції цього монітора використовується 85% пластику PCR (Post-consumer Recyclable), він відповідає найсучаснішим екологічним стандартам, таким як EnergyStar і TCO Certified Edge, а також зареєстрований EPEAT Gold. Комерційні монітори Dell, розроблені з урахуванням вимог охорони довкілля, постачаються в окремих пакувальних компонентах, виготовлених із використанням до 90% перероблених матеріалів. Економте енергію, коли монітор не використовується, за допомогою функції PowerNap, яка зменшує яскравість або переводить монітор у сплячий режим, коли він не використовується. Компанія Dell Technologies прагне знизити вплив на навколишнє середовище протягом усього життєвого циклу продукту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.82 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 613 x 405 x 217 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає даних |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 175 ₴






