
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 (F0GJ00Q8UO) Black
27 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: F0GJ00Q8UO
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
З моноблоком Lenovo IdeaCentre AIO 27IAP7 легко облаштувати домашній центр розваг біля екрана, робоче місце студента чи школяра. Стильний пристрій «все-в-одному» оснащений надійною підставкою, а в комплект входять зручна миша та клавіатура. Персональний кінозал Діагональ дисплея Lenovo IdeaCentre AIO із супервузькою рамкою складає 27 дюймів. Такий екран дозволяє зручно використовувати текстові та табличні редактори, браузери, медіаплеєри. Матриця демонструє зображення відмінної чіткості та контрастності. Дивись фільми та відеоролики у Full HD-якості. Веди переговори з дому Камера з роздільною здатністю 720p і вбудований мікрофон дозволяють спілкуватися в програмах для відеодзвінків та брати участь у вебінарах та онлайн-конференціях. Забезпечити необхідне інтернет-підключення IdeaCentre AIO легко провідним або бездротовим способом. Безліч можливостей для зручного використання Встановлюй екран під потрібним для роботи з документами або зануренням у світ кіно та серіалів нахилом. На підставці комп'ютера можна зручно розмістити смартфон. Збирай сім'ю або друзів на перегляд телешоу, виконуй домашні завдання або занурюйся в інтернет-серфінг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 1215U |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | відсутній |
| Bluetooth | 5.1 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.2 - 4.4 ГГц |
| Вес | 8.82 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.1х472.91х200 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Количество ядер | 6 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 27 499 ₴







