
Монітор 2E 27" F2723B IPS Black (2E-F2723B-01.UA)
4 876 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2E-F2723B-01.UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Універсальний монітор з діагоналлю 27? – практичне і доступне рішення як для дому, так і офісу, як для роботи, так і розваг. У моделі вдало поєднано кращі характеристики для повсякденного життя: IPS-матриця із роздільною здатністю 1 920 х 1 080, широкими кутами огляду 178°/178° і співвідношенням сторін 16:9. Також є роз’єм для навушників.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 3.25 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 36 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 230 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 876 ₴



