
Монітор 2E 23.8" F2422B (2E-F2422B-01.UA) IPS Black
3 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2E-F2422B-01.UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор з діагоналлю 23,8? є комфортним під час використання, тож це доступне рішення як для офісних користувачів, так і для повсякденних потреб. У моделі вдало поєднано практичні функції і кращі характеристики: IPS-матриця із роздільною здатністю 1 920 x 1 080 і співвідношенням сторін 16:9, кількість кольорів – 16,7 млн, частота оновлення екрана становить 75 Гц, швидкість відгуку – 5 мс, контрастність – 1 000:1, а яскравість – 220 кд/м2. Під’єднати до ПК можна за допомогою цифрових рознімів: D-Sub (VGA) або HDMI. Також є рознім для навушників. Монітори 2E цілком адаптовані для продажу в Україні. Мають екранне меню українською мовою та відповідають всім вимогам технічного регламенту. Для роздрібної торгівлі передбачене «Енергетичне маркування» та є Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 80°/60° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 220 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 899 ₴











