Ексклюзивний кронштейн КВАДО К-101 - це кріплення дає можливість установки невеликого телевізора або монітора на вертикальні труби різного діаметру. Це кріплення з нахилом і поворотом може використовуватися: у приміщеннях з обмеженою площиною; при відсутності можливості встановлення телевізора або монітора на стіні; при установці моніторів в касових зонах супермаркетів, магазинів, кафе, стоматологіях. Встановлюється на труби зовнішнім діаметром від 42 до 47 мм (1 1/4 ").
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 98 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 15 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +70/-70° |
| Угол поворота | + 70/- 70° |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 17" - 32" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 538 ₴





