
Мікрохвильова піч Samsung MS23F302TAK/BW
5 241 ₴
- Нет в наличии
- Код: MS23F302TAK/BW
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Просто та швидко приготувати страви зі свіжих інгредієнтів. Мікрохвильова піч Samsung MS23F302TAK дасть змогу замінити процес розігрівання готових до вживання страв на нормальну здорову їжу домашнього приготування. Завдяки 20 запрограмованим режимам ви можете приготувати будь-яку страву зі свіжих продуктів за лічені хвилини. Кулінарна досконалість. Потрійна система рівномірного розподілу мікрохвиль (Triple Distribution System) використовує три спеціальні отвори для виходу мікрохвиль, завдяки чому забезпечується рівномірний розподіл тепла під час приготування страви. Спробуйте приготувати улюблені страви за традиційними рецептами. Виберіть будь-який із запрограмованих у мікрохвильовій печі Samsung MS23F302TAK рецептів і приготуйте апетитну страву натисканням однієї кнопки. Новий сучасний вигляд вашої кухні. Нова мікрохвильова піч MS23F302TAK зі стильним дизайном, лицьовою панеллю з чорного скла, гарним дисплеєм синього світіння і сріблястим перемикачем стане прикрасою вашої кухні. БІОкерамічне покриття - це завжди чисті стінки робочої камери. Стінки робочої камери мікрохвильової печі Samsung MS23F302TAK мають БІОкерамічне покриття, завдяки якому вони легко піддаються чищенню і не схильні до утворення подряпин або знебарвлення. Довговічне БІОкерамічне покриття має антибактеріальні властивості та високу механічну стійкість до подряпин. Економте гроші за електроенергію в режимі ECO Mode. Економний режим ECO Mode нової мікрохвильової печі Samsung MS23F302TAK забезпечує мінімальне енергоспоживання в режимі очікування, що істотно зменшить ваші рахунки за електроенергію. Габарити (ШхВхГ): 275 х 489 х 374 мм. Вага: 12 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет корпуса | Черный |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 275 х 489 x 374 мм |
| Габариты (В х Ш х Г) | 275 х 489 x 374 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 23 л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | немає |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип управления | кнопкове |
Информация для заказа
- Цена: 5 241 ₴




