
Акустична система Logitech Ultimate Ears Boom Wonderboom 3 Hyper Pink (984-001831)
1 636 ₴
- Нет в наличии
- Код: 984-001831
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ultimate Ears Wonderboom 3 Це суперпортативний Bluetooth-динамік з напрочуд гучним звуком і дуже міцним корпусом. Він дарує вам справжню свободу і готовий слідувати за вами скрізь, прикрашаючи кожен день гарною якісною музикою. Оточить вас музикою З Ultimate Ears Wonderboom 3 ваші треки звучатимуть просто чарівно. Насолоджуйтесь об’ємним звуком з охопленням 360 градусів з яскравими верхами та збалансованими глибокими басами. Навіть посеред гучного свята ваша музика не тільки буде чути, а й збереже свою якість, де б ви не розмістили динамік. Зануртеся у веселощі з головою Ця портативна колонка створена для активного відпочинку на природі і не боїться води завдяки захисту рівня IPX7. Разом з нею ви можете гуляти під дощем, розважатися на галасливій вечірці біля басейну і навіть купатися. Акустика не тоне, відмінно тримається на поверхні та плаває як невеликий яскравий буй. 14 годин захоплюючого звуку Забудьте про час та просто робіть те, що вам подобається. Wonderboom 3 дає вам 14 годин безперервної музичної насолоди. Веселіться з друзями на вечірці або відпочивайте на пляжі під звуки улюблених мелодій із цією дивовижною портативною акустикою. Екстремально витривала акустика Wonderboom 3 демонструє сильний характер. Вона не тільки стійка до води, але й легко переносить падіння з висоти в 1,5 метра, що дозволяє використовувати колонку для активного відпочинку. А невелика петелька угорі служить для підвішування динаміка на сумку, велосипед, рюкзак або будь-який доступний виступ. Удвічі більше звуку Навіть один Ultimate Ears Wonderboom 3 звучить чудово. Однак, якщо об’єднати разом дві таких колонки – ви отримаєте ще більше захоплююче об’ємного звуку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Logitech |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Вес | 0.42 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Відношення сигнал / шум | >85 дБ |
| Отношение сигнал/шум | >85 дБ |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | 40 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Захист | IP67 |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | Розовый |
| Кількість / Діаметр динаміків | 40 мм |
| Микрофон | Нет |
| Мощность | немає даних |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | micro-USB |
| Размер | 104 х 95 х 95 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Время автономной работы | до 14 годин |
| Частотный диапазон | 80 - 20 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 1 636 ₴






