
Монітор Asus 26.5" ROG Swift PG27AQDM (90LM08Q0-B01A70) OLED Black
36 792 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM08Q0-B01A70
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості 26,5-дюймовий ігровий OLED-монітор QHD (2560 x 1440) із частотою оновлення 240 Гц і часом відгуку 0,03 мс для захоплюючих ігор Високоефективний спеціальний радіатор, а також інтелектуальна оптимізація напруги для кращого управління теплом, щоб зменшити ризик перегорання Висока сприйнятлива пікова яскравість 1000 ніт (3% екрану з увімкненим HDR), 99% гами DCI-P3 та різниця кольорів Delta E < 2 для вражаючої продуктивності HDR Додаткове рівномірне налаштування яскравості забезпечує постійний рівень яскравості DisplayWidget Center дозволяє легко регулювати параметри OLED і монітора за допомогою миші Два порти HDMI 2.0, підтримка VRR на консолях Xbox Series X і Series S, VRR для ігор PlayStation 5, які включають режим розблокованої частоти кадрів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | OLED |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 605х438-548х274 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 26.5" |
| Контрастность | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 38 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яркость | 450 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 36 792 ₴








