
Монітор ASUS 23" VZ239HE-W IPS White (90LM0334-B01670)
4 511 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0334-B01670
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тонкий корпус із вузькою екранною рамкою Asus VZ239HE-W — це сучасний монітор, виготовлений у витонченому корпусі завтовшки від 7 мм. Безрамкова конструкція робить його ідеальним рішенням для мультимоніторних конфігурацій, а РК-панель, виготовлена за технологією IPS, забезпечує широкі кути огляду (178°). Ця модель також має високу динамічну контрастність (80 000 000:1) і продуману ергономіку (технологія ASUS Eye Care для захисту очей користувача). Модель VZ239HE-W має неймовірно тонкий корпус, мінімальна товщина якого становить лише 7 мм. Для мультимоніторних конфігурацій Вузька екранна рамка дає змогу з успіхом застосовувати цю модель у мультимоніторних конфігураціях як для розважальних, так і для професійних програм. Фільтрація синього світла Оскільки багато користувачів проводять за комп'ютером багато часу, монітори ASUS вирізняються продуманою ергономікою й спеціальними технологіями (фільтрація синього світла, мінімізація мерехтіння), що знижують утому очей. Бездоганна реалізація цих ергономічних функцій підтверджується сертифікатом незалежної лабораторії TÜV Rheinland. Рівень фільтрації синього світла, який може мати шкідливий вплив на очі, задається в екранному меню. Мінімізація мерехтіння екрана Для усунення мерехтіння екрана в моніторі VZ239HE-W застосована технологія Flicker-free. Вона набагато знижує стомлюваність очей у разі тривалого перебування за комп'ютером. Точне відтворення кольорів У моніторі VZ239HE-W використовується IPS-панель із високою динамічною контрастністю (80 000 000:1) і широкими кутами огляду (178°). Він може повністю відображати всі відтінки колірного простору sRGB, що робить його придатним для професійної роботи з зображеннями або редагування відеоматеріалів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.7 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 531х387х211 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | Нет |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 511 ₴




