
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQ1A (90LM05Z0-B04370) IPS Black 170Hz
10 313 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM05Z0-B04370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості 27-дюймовий ігровий IPS-монітор WQHD (2560 x 1440) із надшвидкою частотою оновлення 170 Гц, створений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу. Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) усуває ореоли та розриви для чіткого ігрового зображення з високою частотою кадрів. Сумісність із G-SYNC забезпечує безперебійну гру без розривів завдяки включенню VRR (змінна частота оновлення) за замовчуванням. Shadow Boost покращує деталі зображення в темних областях, освітлюючи сцени без надмірної експозиції яскравих ділянок Вихід Full HD (1920 x 1080) при 120 Гц і 1440P (2560 x 1440) при 60 Гц на PS5; Вихід Full HD &1440P(2560 x 1440)@120Hz VRR на Xbox Series X/S
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 615х455x214 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 35 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 313 ₴







