
Термопаста Arctic Cooling MX-4 (ACTCP00001B) 20 г
539 ₴
- Нет в наличии
- Код: ACTCP00001B
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Arctic MX-4 - нова термопаста, яка гарантує виняткове розсіювання тепла від компонентів і підтримує необхідну стабільність вашої комп'ютерної системи.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Вес | 8 г |
| Упаковка | Шприц |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термопаста |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрична провідність | немає даних |
| Плотность | 2.5 г/см3 |
| Тепловий опір | немає даних |
| Тепловое сопротивление | нет данных |
| Теплопроводность | 8.5 Вт/м·K |
| Теплопроводность (диапазон) | >8.5 Вт/м·K |
| Теплопровідність (діапазон) | >8.5 Вт/м·K |
| Электрическая проводимость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 539 ₴




