Нові враження від гри Цей ігровий монітор Philips стане ідеальним універсальним рішенням для динамічного ігрового процесу. Технологія синхронізації, частота оновлення 165 Гц та час відгуку 1 мс забезпечать плавність, а тонка рамка та технологія Ultra Wide-Color – ефект візуального занурення. Дисплей з вигнутим корпусом для максимальних вражень Настільні монітори з вигнутим корпусом миттєво заволодіють вашою увагою. Вигнутий корпус допомагає сконцентруватися, залучаючи користувача до процесу. Частота оновлення 165 Гц забезпечує плавний та чіткий відеоряд Для інтенсивного геймінгу потрібен максимально чіткий та плавний відеоряд. Цей дисплей Philips забезпечує частоту оновлення 165 кадрів в секунду, що набагато вище в порівнянні зі звичайними дисплеями, на яких зображення противника на екрані може переміщатися ривками, не даючи прицілу. Частота оновлення 165 Гц робить рухи супротивника на дисплеї неймовірно плавними та легко відстежуваними кадр за кадром, допомагаючи вам прицілитися. Мінімальна затримка введення та відсутність переривчастості зображення роблять цей ігровий дисплей Philips чудовим компаньйоном для битв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.13 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 611x366x83 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 20.7 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 684 ₴






