
Монiтор ASUS 21.5" VP229HE (90LM06B0-B02B70) IPS Black
3 821 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM06B0-B02B70
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS VP229HE – це сучасний монітор із діагоналлю 21,5" і роздільною здатністю Full HD. Його IPS-панель, виконана в безрамковому корпусі, забезпечує широкі кути огляду, а підтримка адаптивної синхронізації Adaptive-Sync / FreeSync за частоти оновлення екрана до 75 Гц підвищує якість зображення при показі динамічних сцен у фільмах та іграх. Ця модель також має чудову ергономіку, оскільки в ній реалізовані технології фільтрації синього світла й мінімізації мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TUV Rheinland. Завдяки роздільній здатності Full HD монітор VP229HE видає деталізоване, чітке зображення, а широкі кути огляду (178° і по горизонталі, і по вертикалі) гарантують мінімальні спотворення передачі кольору при погляді на екран під кутом. Технологія адаптивної вертикальної синхронізації Adaptive-Sync/FreeSync усуває неприємний ефект розриву кадру та зменшує затримку відображення, що забезпечує більш високу якість картинки. Завдяки цьому зменшується затримка відображення, що припаде до смаку всім шанувальникам динамічних ігор, від шутерів до гоночних симуляторів. (FreeSync працює за частоти кадрів від 48 Гц до 75 Гц) У моніторі реалізовані додаткові функції, призначені для шанувальників комп’ютерних ігор і розроблені за їх участі: відображення перехрестя прицілу і таймера. Також є можливість виведення на екран лічильника швидкості відображення гри (у кадрах на секунду) і ліній вирівнювання (для зручності налаштування мультимоніторних конфігурацій). Усі ці функції позначаються загальним ім’ям GamePlus та активуються натисканням відповідної клавіші. У моніторах ASUS доступна функція фільтрації синього світла, який може мати шкідливий вплив на зір. Рівень фільтрації задається користувачем в екранному меню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 2.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 490x363x199 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 21.5" Full HD (1920x1080) |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 11.8 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 821 ₴







