
Монiтор Asus 27" ROG Swift PG27AQN (90LM0820-B01370) IPS Black
47 052 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0820-B01370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS ROG Swift PG27AQN: Інноваційний монітор для справжніх геймерів Якщо ви є справжнім геймером, то вам обов’язково варто звернути увагу на монітор ASUS ROG Swift PG27AQN. Це неймовірно якісний монітор, який спеціально розроблений для того, щоб дати вам максимально комфортний та ефективний ігровий простір. Неймовірна роздільна здатність та частота оновлення Однією з ключових особливостей монітора ASUS ROG Swift PG27AQN є його роздільна здатність. Ви отримаєте неймовірних 2560 х 1440 пікселів, що гарантовано забезпечить максимально чіткі та деталізовані зображення. Дизайн, який підкреслює вашу індивідуальність ASUS ROG Swift PG27AQN не тільки функціональний, а й стильний монітор, який підкреслить вашу індивідуальність. За його дизайн відповідають професійні дизайнери, які створили унікальний вигляд, виразний у кожній деталі. Насолоджуйтесь найкращим ігровим досвідом ASUS ROG Swift PG27AQN має безліч функцій, які дозволять вам насолоджуватися ігровим процесом на повну котушку. Наприклад, пристрій підтримує технологію G-Sync, яка гарантує максимально плавне зображення на екрані. Крім того, монітор має режим Ultra Low Motion Blur, який запобігає розмиттю зображення під час швидких рухів, що значно підвищує якість ігрового процесу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 3 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 8.5 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 614x408-508x255 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 42 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 360 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 47 052 ₴





