Philips 24M1N3200VS/00 — ігровий монітор від відомого виробника для улюблених віртуальних розваг. Він оснащений 23.8" дюймовим екраном із роздільною здатністю Full HD (1920x1080). VA-дисплей Працюйте з задоволенням у стандартних офісних програмах чи в складних графічних або ж переглядайте вебсторінки, фільми чи інший медіаконтент завдяки VA-матриці. Вона вирізняється рівнем контрастності й високою якістю зображення. Насолоджуйтеся плавним зображенням Навіть найнапруженіші битви йтимуть легко з дисплеєм із плавним зображенням без затримок. Цей дисплей Philips оновлює зображення з частотою до 165 разів на секунду. Із таким показником на екрані відображатимуться ті важливі відсутні зображення, які показують пересування ворогів у надзвичайно плавному русі, тож ви без зайвих зусиль зможете в них поцілити. Також цей дисплей вирізняється надзвичайно низькою затримкою вводу й відсутністю розривів зображення, тому він стане ідеальним партнером для гри. Режим LowBlue та відсутність мерехтіння для легкого для очей перегляду Пристрій підтримує режим LowBlue та технологію без мерехтіння, які зменшують напруження та втому очей під час тривалого перебування перед монітором. Режим гри SmartImage Спеціальний ігровий режим SmartImage допоможе налаштувати монітор під конкретний жанр гри та власні потреби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540x321x43 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 084 ₴








