
Плита настільна Термія ЕПЧ 1-1,5/220В(230В) М2(б)
807 ₴
- Нет в наличии
- Код: ЕПЧ 1-1,5/230 М2(н)
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настільна електроплитка «Термія» це корисний, мобільний і надійний друг на кухні, в подорожах, вдома і на дачі. Прилад перевірений часом і тисячами задоволених покупців. Особливості та переваги: Висока рівномірність розподілу тепла по всій робочій поверхні конфорки. «М'який» вихід на режими нагріву і охолодження. Плоска робоча поверхня конфорки забезпечує простоту чищення. Еластичні вкладиші опор. Світлова індикація включеного стану нагрівального елементу. Безступінчатий, плавний регулятор потужності. Наявність маркування ручки регулятора потужності. Деталі корпусу виготовлені з якісної сталі покритою порошковою емаллю (кольори білий і коричневий) або з нержавіючої сталі дзеркального полірування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Термія |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автоотключение | немає |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 2.7 кг кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр конфорки 1 | 18.5 см |
| Діаметр конфорки 2 | - |
| Діаметр конфорки 3 | - |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Електрозапалювання | немає |
| Электроподжиг | немає |
| Загальна потужність плити | 1500 Вт |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від стрибків напруги | немає |
| Цвет корпуса | Белый, нержавеющая сталь |
| Матеріал робочої поверхні | емаль, нержавіюча сталь |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие крышки | без кришки |
| Наявність решітки | немає |
| Об'єднання зон нагріву | немає |
| Мощность | 1500 |
| Мощность, Вт | 1500 Вт |
| Потужність конфорки 1 | 1500 Вт |
| Потужність конфорки 2 | - |
| Потужність конфорки 3 | - |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Розміри (ВхШхГ) | 10x28x32 см |
| Розпізнавання посуду | немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип зон нагріву | Чугунные блины |
| Тип зони нагріву | чавунна |
| Тип плиты | Электрическая |
| Тип управления | поворотний перемикач |
| Функція PowerBoost | немає |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Основные | |
| Варочная поверхность | электрическая |
Информация для заказа
- Цена: 807 ₴



