
Монiтор Samsung 24" Essential LS24C310 (LS24C310EAIXCI) IPS Black
4 193 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS24C310EAIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Широкий кут огляду забезпечує комфортні умови перегляду незалежно від положення перед екраном. IPS панель дозволяє насолоджуватися якісною передачею кольору, точно передаючи найважливіші деталі зображення. Дивіться на те, що відбувається на екрані, без перешкод. Завдяки відсутності рамок з 3 сторін монітор естетично впишеться як у домашній, так і робочий простір. Працюючи з кількома моніторами відсутність рамок створює в користувача враження відчуття безмежного екрана. Оцініть відсутність перешкод під час ігрового процесу. Технологія AMD Radeon FreeSync синхронізує монітор із Вашою відеокартою, щоб запобігти розриву зображення. Розважайтеся, насолоджуючись безперервністю ігрового процесу. Навіть найдинамічніші сцени виглядають плавно та чітко. Частота поновлення кадрів 75 Гц забезпечує плавність сцен. Під час гри Ви можете дивитися відео на YouTube або переглядати інший контент без шлейфів та лагів. Отримайте перевагу завдяки ігровим налаштуванням. Миттєва оптимізація кольору та контрастності зображення дозволяє побачити сцени яскравіше, і виявити ворогів, що сховалися в темряві. Ігровий режим дозволяє налаштувати будь-яку гру так, щоб бачити на екрані найдрібніші деталі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.8 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х423х217 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 20 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 193 ₴









