
Монітор Samsung 27" S27A600NWI (LS27A600NWIXCI) Black
9 699 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS27A600NWIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Інноваційні дисплеї з високою продуктивністю Відкрийте нові функції Роздільна здатність QHD Робочі функції, які раніше не застосовувалися. При перегляді улюбленого фільму або при роботі над останнім проєктом скористайтеся перевагами нового рівня точності — до 1.7 разів більшої щільності пікселів у порівнянні з Full HD. Роздільна здатність QHD пропонує більше можливостей для багатозадачності або створення красивих відео та зображень. Переконайтеся в якості під будь-яким кутом IPS-панель Оптимізована для професійних робочих середовищ. Монітори Samsung з високою роздільною здатністю оснащені IPS-панеллю, що забезпечує кришталево чітку якість кольорів і широкий кут огляду 178°. Кожен користувач може сподіватися на чудові враження від перегляду з будь-якого кута, в яскравих і живих кольорах без розмитості та вицвітання. Насолоджуйтесь мільярдом кольорів з неймовірною глибиною 1 мільярд кольорів із технологією HDR 10 Насолоджуйтесь будь-яким контентом з приголомшливою точністю передачі кольору та деталізацією. Завдяки широкому діапазону кольорів, майже безмежним відтінкам і технології HDR 10, яка робить темні кольори темніше, а найяскравіші — ще яскравіше, на кожен фрагмент контенту приємно дивитися, і його можна сприймати саме так, як задумав автор. Позбавте очі від напруги Сертифікат Intelligent Eye Care від TUV Дивіться свіжим поглядом і без напруги. Для проєктів, які виконуються в нічний час, яскравість і температура кольору регулюються автоматично для оптимізації в будь-яких умовах. Розумний захист зору в Samsung, сертифікований TUV, захищає очі від надмірного синього світла за допомогою режиму захисту очей і функції усунення мерехтіння. Максимальний комфорт, мінімізація чинників, що відволікають Розташуйте монітор для оптимальної зручності. Дизайн без меж, сумісність з кріпленням VESA та різні точки нахилу, качання та повороту дозволяють встановлювати монітор у будь-якому середовищі. Крім того, тонка металева підставка та невелика глибина займають менше місця на столі, що забезпечує бездоганну роботу. Постійна синхронізація Зробіть ваші розваги більш плавними, ніж будь-коли. Технологія AMD FreeSync підтримує синхронізацію частоти оновлення монітора та відеокарти, що зменшує розриви й зависання зображення. Фільми та ігри не перериваються, а сцени зі швидкою дією виходять ультрагнучкими та плавними. Створіть стійке майбутнє Перетворіть екологічне пакування, сертифіковане FSC, в практичні інструменти або виберіть вторинне перероблення для підвищення стійкості. Монітор Samsung, який отримав глобальну сертифікацію в області енергоефективності, оснащений режимом Eco Save+, який економить до 10% більше енергії, зберігаючи при цьому живе і яскраве зображення. * Сертифікація може відрізнятися від моделі Під’єднайте і переконайтесь Функція Auto Source Switch Більше не потрібно перемикатися. Завдяки автоматичному перемиканню ваш монітор виявляє нові пристрої, як тільки вони підключаються, та відображає правильний сигнал. Більше не потрібно шукати необхідний елемент у меню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 615.5x368.2x42.7 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB2.0, 3хUSB3.1, mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 31 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 699 ₴











