Особливості Настінний кронштейн для монітора з одним кріпленням Кронштейн обертається, висувається та втягується, нахиляється для зміни кута читання та дозволяє повертати дисплей з альбомного положення до портретного тощо Забезпечує просте ергономічне позиціонування для зниження навантаження Працює практично з будь-яким РК-монітором (макс. 27 дюймів) Міцна регульована пружина підходить для моніторів вагою від 2 до 7 кг Вбудована система кабельменеджменту для організованого та акуратного робочого простору Сумісність з VESA (100 x 100 мм та 75 x 75 мм)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 7 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +90/-45° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 17" - 27" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 1 612 ₴





