
Мультипіч Cecotec Cecofry Advance Double (CCTC-04338)
7 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-04338
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мультипіч (аерофритюрниця) CECOTEC Cecofry Advance Double Цифрова та компактна, безмасляна дієтична фритюрниця CECOTEC CECOTEC Cecofry Advance Double об’ємом 9 л, технологією PerfectCook та двома кошиками з подвійною температурою дозволяє готувати будь-які Ваші кращі рецепти максимально швидко, при цьому зберігаючи всі корисні властивості страви. Вдвічі більше страв Завдяки подвійній ємності об’ємом 4,5 л, ви можете одночасно готувати дві страви за один раз. Забудьте про приготування партіями. Повністю регульована температура Завдяки термостату ви можете регулювати температуру від 80 до 200 градусів, щоб мати можливість готувати нескінченну кількість страв та досягати бажаного результату. А щоб було простіше і швидше, встановіть потрібні налаштування, а CECOTEC Cecofry Advance Double зробить все сам. Просто та зручно Виберіть один із 6 встановлених режимів, які автоматично встановлюють необхідний час та температуру для приготування різних страв. Технологія PerfectCook Отримайте виняткові результати за допомогою технології гарячого повітря PerfectCook. Поставте продукти в кошик, запрограмуйте налаштування, а фритюрниця зробить все інше, щоб ви насолоджувалися ідеальними стравами. Багатофункціональна сенсорна панель CECOTEC Cecofry Advance Double має сучасний та компактний дизайн із багатофункціональною сенсорною панеллю управління для повного контролю над кожним приготуванням. Готуйте з однією столовою ложкою олії Готуйте їжу практично без олії, за допомогою однієї столової ложки ви зможете приготувати свої смачні страви. Готуйте корисніше та смачніше, максимально дотримуючись корисних властивостей їжі. Великий потенціал Завдяки місткості 9 л ви можете приготувати різноманітні страви, які здивують усіх ваших гостей. Крім того, фритюрниця дозволить вам приготувати, наприклад, до 500 г картоплі за один раз. Смачні рецепти без очікування Завдяки потужності 2850 Вт ви зможете швидко, легко та корисно приготувати найрізноманітніші страви.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип управления | Сенсорное |
| Объем чаши | 9 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 4.85 кг кг |
| Габарити | 33 х 25 х 27 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 6 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нековзні ніжки | немає даних |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 2850 Вт |
| Программы | випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки | є |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
Информация для заказа
- Цена: 7 499 ₴





