Акустические системы Jedel значительно расширят мультимедийные возможности ноутбука, планшета или смартфона. Колонки имеют хорошее качество звучания, оптимальный вес и прочный корпус, отличаются высокой надежностью и исключительным удобством в использовании. Они занимают мало места на столе и обеспечивают четкую и громкую передачу звука.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jedel |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Портативные |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вес | немає даних кг |
| Вага загальна | немає даних |
| Габарити | - |
| Габарити загальні | - |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 104 х 63 х 64 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | - |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | 4" |
| Питание | от USB |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Мощность | 6 |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >88 дБ |
| Формат акустики | 2.0 |
| Время работы | - |
| Частотный диапазон | 150 – 18 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 270 ₴




