Цей монітор Philips із безпечною висувною вебкамерою із Windows Hello забезпечує відмінний захист особистих даних. Він підтримує додаткові функції для підвищення продуктивності та екологічності. Функції комфорту для зору із сертифікацією TUV зменшують навантаження на очі. Технологія IPS для повного спектру кольорів та широких кутів огляду Дисплеї IPS використовують вдосконалену технологію, яка забезпечує надзвичайно широкий кут огляду 178/178 градусів для перегляду практично під будь-який кутом – навіть у разі повертання на 90 градусів! Порівняно зі стандартними TN-панелями дисплеї IPS забезпечують надзвичайно чітке зображення з яскравими кольорами, що ідеально підходить не лише для перегляду фотографій, відео та веб-сторінок, а й професійних програм, які вимагають точності кольорів та сталої яскравості. LightSensor для ідеальної яскравості за мінімальної потужності LightSensor використовує розумний датчик для налаштування яскравості зображення залежно від освітлення у кімнаті для ідеального зображення за мінімального споживання енергії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.77 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х501х205 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.2 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 14.5 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 100 ₴








