
Монiтор Philips 24.5" 25M2N3200W/00 VA Black
8 564 ₴
- Нет в наличии
- Код: 25M2N3200W/00
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Надзвичайно висока частота оновлення 240 Гц для ігор без затримок Під час відтворення найінтенсивніших екшн-ігор надвисока частота оновлення 240 Гц покращує надзвичайно плавний геймплей без затримок. Цей дисплей Philips оновлює зображення на екрані 240 разів на секунду, що ефективніше й швидше, ніж стандартний дисплей. Особливо у випадку інтенсивних ігор, таких як стрілялки від першої особи і гоночні ігри, частота 240 Гц створює чудове рухоме і чітке зображення. Завдяки дисплею Philips Momentum із частотою 240 Гц послідовність дій у геймплеї виглядає без мерехтіння і залишкового зображення. Ви відчуєте глибший ефект занурення і власну присутність грі. Низька затримка вводу зменшує час затримки між пристроями та монітором Затримка вводу – це відрізок часу, який проходить від виконання дії на підключених пристроях до відображення результату на екрані. Низька затримка вводу зменшує час затримки між введенням команди з пристроїв на монітор, чудово покращує гру в напружених відеоігри, та особливо важлива для тих, хто грає в динамічні ігри-змагання. Ультракороткий час відповіді (0,5 мс) для чіткої та плавної гри Дисплей Philips Momentum із часом відповіді рухомого 0,5 мс ефективно усуває розмитість і розмивання, забезпечує чіткіше й точне зображення для покращення враження від гри. Динамічні події та драматичні переходи відтворюватимуться плавно. Найкращий вибір для захоплюючих і моторошних ігор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.64 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 557х508х239 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24.5" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 27.7 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 8 564 ₴











