Нові враження від гри Цей монітор Philips стане ідеальним універсальним рішенням для динамічного ігрового процесу. Висока частота оновлення 165 Гц та час відгуку 1 мс забезпечать плавність, а тонка рамка та технологія Ultra Wide-Color – ефект візуального занурення. AMD FreeSync Premium; плавний ігровий процес Для геймерів не повинно бути вибору між низькою частотою оновлення та малою продуктивністю в іграх. AMD FreeSync Premium створює плавний ігровий процес при максимальному навантаженні. Грайте без компромісів – висока частота оновлення, компенсація низької частоти кадрів та низька затримка оновлення додадуть вам необхідної впевненості. Частота оновлення 165 Гц забезпечує плавний та чіткий відеоряд. Для інтенсивного геймінгу потрібен максимально чіткий та плавний відеоряд. Цей дисплей Philips забезпечує частоту оновлення 165 кадрів в секунду, що набагато вище в порівнянні зі звичайними дисплеями, на яких зображення противника на екрані може переміщатися ривками, не даючи прицілу. Частота оновлення 165 Гц робить рухи супротивника на дисплеї неймовірно плавними та легко відстежуваними кадр за кадром, допомагаючи вам прицілитися. Мінімальна затримка введення та відсутність переривчастості зображення роблять цей ігровий дисплей Philips чудовим компаньйоном для битв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540x321x43 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 511 ₴








