Пориньте в зображення завдяки одному мільярду колірних відтінків. Технологія Dynamic Crystal Color забезпечує реалістичні зміни кольору, щоб ви могли побачити навіть найдрібніші деталі. Відчуйте реалістичність відтінків кольору завдяки потужному 4K Потужне 4K-масштабування забезпечує отримання роздільної здатності до 4K для улюбленого контенту. Ви також відчуєте реалістичніше передавання кольорів завдяки передовій технології передавання кольору. Плавні рухи та чітке зображення Насолоджуйтеся чіткою картинкою і продуктивністю, оскільки вони автоматично оцінюють і балансують кадри для джерела контенту. Відчуйте реальність роздільної здатності 4K UHD Телевізор 4K UHD виходить за рамки звичайного FHD завдяки вчетверо більшій кількості точок, пропонуючи вашим очам такі контрастні та чіткі зображення, на які вони заслуговують. Тепер ви можете бачити навіть найменші деталі сцени. Розрізняйте світлі та темні відтінки в кожній сцені Технологія High Dynamic Range (HDR) збільшує діапазон колірного спектра вашого телевізора, щоб ви могли насолоджуватися величезною кількістю кольорів і всіма візуальними деталями навіть у найтемніших сценах. Гармонійне поєднання телевізора та саундбара Оточіть себе гармонійним звучанням телевізора та саундбара. Q-Symphony дає змогу відтворювати звук одночасно на динаміках телевізора та саундбара для отримання найкращого ефекту об’ємного звучання. Витончений і тонкий, як ніколи раніше Crystal UHD має надзвичайно тонкий профіль, що дає змогу телевізору легко вписуватися у ваш інтер’єр, забезпечуючи мінімалістичний вигляд і підкреслюючи його елегантність. Позбавтеся безладу Упорядкуйте кабелі та приховуйте їх, зменшуючи безлад і зберігаючи бездоганний вигляд телевізора. Щільне прилягання до стіни Досягніть мінімалістичного зовнішнього вигляду інтер’єру, якого ви завжди хотіли. Завдяки простому у встановленні настінному кріпленню Slim Fit, ваш телевізор щільно прилягатиме до стіни, що допоможе йому природно вписатися у ваш простір. Працюйте та вчіться з дому Насолоджуйтеся кожною можливістю! Легко під’єднуйте ваш ПК, ноутбук і мобільний телефон до вашого телевізора!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Tizen |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 11.1 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 50" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1118.3x644.6x25.7 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота оновлення | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 22 562 ₴












