GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров’я. Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України. ВИРОБНИЦТВО Виробництво ми обираємо за такими критеріями: - висока культура виробництва - використання передових технологій; - лідируючі позиції серед заводів-виробників; - контроль якості на кожному етапі: від сировини до готової продукції; - надійність та лояльність до партнерів; - гарантійний супровід.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grifon |
| Тип управления | Электронное |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 28 год |
| Вес | 32.5 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 98,5x85x60 см |
| Гарантия | 30 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 216 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Цвет | Белый |
| Полезный объем | 249 л |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Наличие дисплея | із зовнішнім дисплеєм |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 249 л |
| Перевішування дверцят | немає |
| Мощность замораживания | 11,5 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | ручная |
| Система управления | Электронное |
| Тип | Сундук |
| Тип компресора | інверторний |
| Швидке заморожування | є |
Информация для заказа
- Цена: 7 482 ₴












