Технологія PurColor Точне налаштування кольору для яскравого, реалістичного зображення. Технологія PurColor дозволяє телевізору відобразити величезну гаму кольорів для оптимальної якості зображення і захоплюючого враження від перегляду. Процесор Crystal 4K Реалістичність відтінків кольору у 4K. Потужна технологія 4K масштабування покращує роздільну зданість до 4K для вашого улюбленого контенту. Smart Hub Ваш улюблений контент в одному місці. Оптимізуйте підбір і пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук і більше часу на перегляд фільмів, ігор і шоу, які вам подобаються. SmartThings Ваш найкращий помічник удома. Розслабтеся і дозвольте SmartThings інтуїтивно керувати вашим домом. Вбудований IoT Hub виявляє, під’єднує і керує інтелектуальними пристроями навколо вашого ТВ.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Операционная система | Tizen |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 400 х 400 |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 30.8 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 75" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1673.2x958.2x59.9 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота оновлення | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 43 930 ₴







