
Акустична система Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Blue Global (QBH4197GL)_
1 496 ₴
- Нет в наличии
- Код: QBH4197GL_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Портативний друг справжніх меломанів Компактна колонка Mi Portable Bluetooth Spearker 16W стане вірною супутницею палких прихильників музики та любителів гучних, веселих вечірок на виїзді. Стильне виконання і оригінальний колір корпусу підкреслюють статус власника, а потужний, якісний стереозвук забезпечить яскраве свято в будь-який час, де б ви не знаходилися. Модель забезпечили добротною батареєю для роботи в дусі «нон-стоп» протягом усього дня і цілим комплексом додаткових корисних функцій. Звільніть руки Застосування зручної акустичної системи Mi Bluetooth Spearker - це сучасний підхід у вирішенні проблем. Вбудований мікрофон і підтримка технології hands-free дозволить використовувати пристрій як бездротову гарнітуру для спілкування з рідними і близькими. Відтворення музики призупиняється автоматично при надходженні дзвінка, а з натисканням кнопки «Play» колонка миттєво переключається на розмову в режимі гучного зв"язку. Навіть телефон діставати не доведеться. Витвір мистецтва Зносостійкий, немазкий алюмінієвий корпус колонки Mi Bluetooth Spearker забезпечує ефектний зовнішній вигляд і тривалий термін служби виробу. Стильний дизайн апаратури не включає нічого зайвого, кожна деталь тут чітко вивірена і знаходиться на своєму місці. Обробка створює цікаву структуру поверхні, вторинне анодне оксидування дозволить захистити корпус від пошкоджень, а естетичне гравірування бренду лазером ненав"язливо нагадує про творця моделі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип | Портативные |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 2600 мАг |
| Индикация | розряджання |
| Аудіо | AUX |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 0.27 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Відношення сигнал / шум | >70 дБ |
| Отношение сигнал/шум | >70 дБ |
| Габарити | 213 х 74 х 74 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | 2 х 57 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Питание | Аккумулятор |
| Захист | IPX7 |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IPX7 |
| Цвет | Blue |
| Кількість / Діаметр динаміків | 2 х 57 мм |
| Количество полос | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Микрофон | С микрофоном |
| Мощность | 16 Вт |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | - |
| пульт ДК | немає |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Размер | 213 х 74 х 74 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час автономної робои | 13 годин |
| Время автономной работы | до 13 годин |
| Время работы | 13 год |
| Частотный диапазон | 80 - 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
Информация для заказа
- Цена: 1 496 ₴










