
Акустична система Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker Gray Global (BHR4802GL)_
700 ₴
- Нет в наличии
- Код: BHR4802GL_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Виняткова компактність Mi Portable Bluetooth Speaker — це сучасна колонка, яка вразить ваш слух об’ємним звучанням. Завдяки неймовірно компактним розмірам пристрій легко переносити і використовувати в будь-яких ситуаціях — будь то автомобільна їзда, піша прогулянка, конференція або відпочинок в домашніх умовах. Бездоганність у кожній деталі Пристрій відрізняється мінімалістичним дизайном, тому відмінно поєднується з будь-яким стилем. Він зроблений з полікарбонату і пластика, які надійно захищають всі деталі від води та пилу. Крім того, колонка не боїться падінь, подряпин і інших неприємностей. Сучасні технології Розробники обладнали Mi Portable Bluetooth Speaker вбудованим мікрофоном з ефективною системою шумозаглушення, завдяки якій ви можете легко передавати свої думки рідним, друзям і знайомим, не виймаючи телефон з кишені. Ідеальний варіант для щоденного використання. Абсолютна автономія Підтримує роботу колонки вбудований акумулятор місткістю 2000 mAh, який здатний забезпечити 10 години безперервної роботи. Щоб зарядити акумулятор, досить скористатися портом Micro USB. Таким чином ви назавжди забудете про незручні кабелі і зможете насолодитися цілковитою свободою дій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип | Портативные |
| Количество полос | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 2000 мАг |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо | немає |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Вес | 0.183 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Отношение сигнал/шум | немає даних |
| Габарити | 86 х 86 х 45 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Питание | от сети |
| Захист | IP67 |
| Кардридер | немає |
| Цвет | Grey |
| Материал корпуса | пластик, тканина |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Микрофон | С микрофоном |
| Мощность | 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | - |
| Пульт ДК | немає |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | micro-USB |
| Размер | 86 х 86 х 45 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної робои | 10 годин |
| Время автономной работы | 10 годин |
| Время работы | 8 год |
| Частотный диапазон | 20 - 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴





