
Смарт-годинник Garmin Forerunner 965 Titanium Bezel with Whitestone Case and Whitestone/Powder Gray Silicone
25 884 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02809-81
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості: Тренуйтеся на повну силу. Яскравий кольоровий AMOLED екран. Вбудований Bluetooth та ANT+. Захисне скло Corning Gorilla Glass 3 DX. Вбудована пам’ять 32 ГБ. Захист від води 5 ATM. Вбудований Wi-Fi та NFC. Дисплей У смарт-годиннику Forerunner 965 статистика та інформація відображається на яскравому AMOLED-дисплеї. Безель Годинник оснащений легким титановим безелем. Автономність До 23 днів роботи в режимі смарт-годинника. Ваш особистий тренер. Слідкуйте за своїми результатами, вибирайте потрібні режими тренувань. Forerunner 965 – це ваш особистий мотиватор та тренер. Для комфортної побудови маршруту З вбудованими картами та багатодіапазонним GPS. Смарт-годинник для кожного Все, що вам потрібно - буде у вас на зап’ясті! Готовність до тренувань Після пробудження ви отримаєте оцінку готовності, засновану на якості вашого сну, відновленні, тренувальному навантаженні та багато іншого. Вбудовані карти Незалежно від того, чи бігаєте ви міськими вулицями або в лісовій місцевості, Forerunner 965 надає детальні вбудовані карти, які допоможуть вам не збитися зі шляху. Профілі для тріатлону та мультиспорту Перемикайтеся між видами спорту одним натисканням, використовуючи вбудовані профілі для тріатлону, дуатлону, плавання та інших тренувань. Або створіть власні мультиспортивні профілі. Біговий віджет Підготуйтеся до наступного забігу або марафону, за допомогою вбудованих порад, персоналізованих щоденних тренувань, що базуються на деталях траси, погоді. Щоденні рекомендовані тренування Отримайте тренування саме для вас. Вони адаптуються після кожного тренування, щоб відповідати вашій продуктивності та відновленню, а також враховують майбутні марафони в календарі вашої програми Garmin Connect. Відстеження ефективності тренувань Завдяки моніторингу статусу ВСР, нещодавнім історіям тренувань та продуктивності, ви зможете легко зрозуміти, чи ефективно ви тренуєтеся. Досягайте піку своїх можливостей! Garmin Connect Переглядайте статистику та відстежуйте свої цілі у програмі Garmin Connect.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 52 г кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.4" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Whitestone |
| Колір ремінця | Whitestone |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 454 х 454 |
| Розмір ремінця | 135 - 205 мм |
| Розміри корпусу | 47.1 x 47.1 x 13.2 мм |
| Серия годинників | Garmin Forerunner 965 |
| Серія годинників | Garmin Forerunner 965 |
| Стекло | Corning Gorilla Glass 3 DX |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Galileo, GLONASS |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 23 днів |
Информация для заказа
- Цена: 25 884 ₴









