
Смарт-годинник Garmin Fenix 7 Solar Slate Gray with Black Band (010-02540-17)
26 120 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02540-17
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Займайтеся довше. Стайте сильнішим Мультиспортивний годинник з GPS-приймачем fenix 7 Solar впорається з будь-якими вимогами спортсмена або любителя активного відпочинку. Завдяки використанню скла Power GlassTM з підзарядкою від сонця годинник працює довше, дозволяючи вам використовувати просунуті тренувальні функції, спортивні програми, датчики для відстеження параметрів здоров’я та велнесу та інше. Надійна конструкція Оновлена міцна конструкція включає яскравий дисплей 1,3” із підзарядкою від сонця та корпус 47 мм. Годинник пройшов випробування відповідно до американських військових стандартів на температурну та ударну дію, а також водонепроникність. Сенсорний екран та кнопки Надійний інтерфейс кнопки, що працює в будь-яких умовах навколишнього середовища, поєднується з чутливим сенсорним екраном для швидкого доступу до опцій і функцій. Преміальні матеріали Завдяки стильному кільцю навколо циферблату з нержавіючої сталі годинник набуває актуального зовнішнього вигляду, що відповідає вашому способу життя. Вбудовані спортивні програми Використовуйте завантажені профілі занять для кросового бігу, плавання, бігу, велоспорту, туризму, веслування, гірських лиж, гольфу, серфінгу, скелелазіння в закритих приміщеннях і т.д. Рекомендації щодо часу відновлення Після кожного тренування ця функція показує, коли ви будете готові до наступного інтенсивного навантаження. Враховується інтенсивність тренування та такі фактори, як стрес, активність протягом дня та сон. Підтримка кількох систем GNSS Пристрій забезпечує доступ до кількох глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС та Galileo) для кращого розрахунку розташування за складних умов порівняно з використанням однієї системи GPS. Карти полів для гольфу Отримуйте доступ до кольорових карт CourseView для понад 42 000 полів для гольфу по всьому світу. Використовуйте функції прицілювання та визначення відстані PlaysLike Distance. Пульсометр на зап’ясті Технологія оптичного пульсометра дозволяє виміряти інтенсивність занять та варіабельність частоти пульсу для розрахунку рівня стресу. Годинник може вимірювати частоту пульсу під водою без додаткового нагрудного пульсометра. Оповіщення від смартфона Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та попередження прямо на екрані годинника, коли об’єднано сумісний пристрій. Музичні програми Завантажуйте пісні та плейлисти з облікових записів Spotify, Deezer або Amazon Music (може знадобитися передплата). Для прослуховування музики без телефону використовуйте бездротові навушники (продаються окремо). Безконтактні платежі Garmin Pay Система безконтактних платежів Garmin Pay, що надається через провайдерів-учасників, забезпечує зручну оплату покупок.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 79 г кг |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR100 (10 ATM) |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.3" |
| Змінний ремінець | Да |
| Цвет корпуса | Gray |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал ремня | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 260 x 260 |
| Розмір ремінця | 125 - 208 мм |
| Розміри корпусу | 47 х 47 х 14.5 мм |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матрицы | MIP LCD |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 18 днів |
Информация для заказа
- Цена: 26 120 ₴







