
Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 S27AG300NI (LS27AG300NIXCI) Black 144Hz
7 317 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS27AG300NIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Реагуйте миттєво на те, що відбувається Частота оновлення екрана 144 Гц Відсутність затримки введення та розмиття зображення гарантує вам перемогу в будь-якій грі. Збільшена швидкість оновлення екрана забезпечує більш плавне відображення ігрових сцен і дозволяє вам не поступатися навіть найшвидшим гравцям. При частоті оновлення 144 Гц повністю усувається затримка введення та розмиття руху, завдяки чому ігровий сеанс відрізняється винятковою плавністю в динамічних сценах. Важлива кожна мілісекунда Час відгуку 1 мс (MPRT) Нехай вороги зважають на кожний Ваш рух. Колір екранних пікселів змінюється практично миттєво, завдяки чому навіть динамічна дія відображається плавно і точно. Ваші дії на екрані такі ж швидкі та точні, як у житті. Виняткова плавність відображення ігрових сцен Плавність зображення з AMD FreeSync Premium Виняткова плавність ігрового процесу. Технологія AMD FreeSync Premium є технологією адаптивної синхронізації, що знижує тремтіння зображення, завмирання зображення та вхідний лаг. Компенсація низької частоти кадрів забезпечує виняткову плавність відображення кожної сцени. Налаштуй свій монітор на перемогу Ергономічний дизайн Все для перемоги. Поверніть, нахиліть та налаштуйте висоту монітора для максимально зручного положення під час гри. Повністю пориньте у те, що відбувається на екрані Відсутність рамки з 3-х сторін Грайте без кордонів. Відсутність рамки з трьох сторін екрану створює максимум ігрового простору для досягнення переможного результату. Поставте поруч два монітори і жоден ворог не вислизне від Вас. Грайте довше без утоми в очах Режим захисту очей та технологія усунення мерехтіння екрану Грайте довше. Режим захисту очей (Eye Saver Mode) мінімізує яскравість синьої компоненти свічення екрану, завдяки чому навіть тривалий ігровий сеанс не викликає втоми очей. Технологія усунення мерехтіння екрану (Flicker Free) зменшує дражливе зір мерехтіння, завдяки чому Ви можете грати довше, не стомлюючи очі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.8 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 618.2x377.2x92.2 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 27 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 317 ₴










