
Монітор ViewSonic 31.5" VX3218-PC-MHD VA Black Curved
10 699 ₴
- Нет в наличии
- Код: VX3218-PC-MHD
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ViewSonic VX3218-PC-MHD з ефектним вигнутим екраном та частотою оновлення 165 Гц забезпечує приголомшливі враження від перегляду. Монітор був розроблений із вигнутою панеллю 1500R, що забезпечує повне занурення. Висока частота оновлення 165 Гц забезпечує плавну анімацію з мінімальною затримкою введення, в той час як технологія AMD FreeSync Premium практично виключає розриви на екрані та "заїкання" зображення, забезпечуючи плавний ігровий процес. Завдяки часу відгуку MPRT 1 мс монітор забезпечує безпрецедентну якість та швидкість. VX3218-PC-MHD також оснащений ексклюзивними налаштуваннями ViewMode від ViewSonic, які забезпечують оптимальну роботу екрана для різних програм, таких як перегляд фільмів, редагування або відеоігри. Крім того, DisplayPort та два входи HDMI пропонують гнучкі можливості підключення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viewsonic |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 4.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 709х513х228 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 4000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 33 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 0.1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 699 ₴










